Untitled Document
 
 
Ana Sayfa  > HABERLER > ÖDEMELER
 
ÖDEMELER
 

Sayın Üyelerimiz

Kooperatifimizin Hazar İnşaat Ltd.ile yapmış olduğu kat karşılığı sözleşmeden bu güne süratli bir şekilde yüklenici firmamız olağan bir gayretle temel ruhsatını Pursaklar Belediyesi'nden almıştır. Fora kazıkla ilgili çalışmalar hızlı bir şekilde devam etmektedir. Ana paradan eksik ödemeleri bulunan üyelerimiz hala ödemelerini yapmamıştır. Eksik ödemesi bulunan üyelerimizin bu ay içerisinde paralarını yatırmaları gerekmektedir.

Ayrıca Hazar inşaatla 2013 de yapmış olduğumuz sözleşme gereği temel ruhsatı alındığında, 12.500 tl.ödenecek bunun 2500TL.si kooperatif kasasından ödenecek 10.000 TL.si de 2013 aralık ayına kadar ödenmesi, ödemeyenlerden %10 gecikme faizi uygulanacaktır. Kararı sizlerin oy birliği ile alınmıştır. Yüklenici firma ruhsatımı aldım ödemenizi yapın demektedir. Üye başı 2500 Tl. kooperatif kasasından ödenmiştir. Yatırmayan üyelerimiz bu ay içerisinde paralarını yatırmaları gerekmektedir. Gecikme faizi uygulanacagını da bilmeleri gerekmektedir.

Aylık aidatlar maalesef beş altı üyemiz hariç diğer üyeler ödentilerini yapmamışlardır. Ödentilerle ilgili sizlere gönderilen yazıda aidatlara uygulanacak %10 Genel kurl kararını önümüzdeki yapacamız genel kurulda gündeme taşıyıp kararınıza sunulacaktır. Ancak aidatın ana parasını her üye ödemek zorundadır.

Sayın üyelerimiz

Kooperatifimiz e-posta adresinden size ulaşacağımız e-mail adreslerinizi bu adresimize gönderirseniz ödenti ve diğer ilgili konularda hızlı bilgi akışını da saglamış olacağız.

Teşekkür ederim.

 
 
Untitled Document
    • Adres:  BÜKLÜM SOKAK NO:9/11 KAVAKLIDERE ANKARA TEL:  0 312 417 76 34 FAX: 0 312 417 82 53

    • E-mail: bilgi@metrokentakifinan.com - metrokentainan@hotmail.com

Taha Medya